Strona 102 z 192 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 011 do 1 020 z 1914

Wątek: MEGASUBMOD V do BC 6.3 dyskusja i błędy

  1. #1011
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    Dzięki Radax, U Ciebie działa Full ?
    Edit: Radax zabrakło Ci w tej kompilacji kilku plików od Mietka77 w katalogu text, bez nich może nie działać. Zaraz wstawię mój text.

    Yakamura: http://www.sendspace.pl/file/2fbf4465ba0c1fcd9ecf504 wrzuć ten text, usuń map.rwm i spróbuj odpalić. Ja rano zainstalowałem tylko część plikó textowych od Mietka77, może któryś powodował ctd. Na tym text mi działją obie kampanie po ostatnich zmianach Mietka.

    Walnąłby Ktoś screena mapy ok?

  2. #1012
    Chłop
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    39
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    nic nie pomaga..Araven powiedz od początku jak wszystko po kolei instalować bo może ja cos robie złe...

  3. #1013
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    Na Megasubmoda III z dwoma patchami, wrzuciłem po prostu to co dał Mietek77 i nadpisałem i tyle. Oba map.rwm usunąłęm i śmiga. Co tu można zrobić źle?

  4. #1014
    Chłop
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    39
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    No to ja nie wiem co jest źle...Light jest ok a Full mnie wywala...no nic zainstaluje wszystko po kolei od nowa...od medievala zaczynając

    Light nie ma tych skryptów co full prawda? Bo jak nie bede miał wyboru to zagram w Light.

  5. #1015
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    Jak będziesz instalował UAC wyłącz i poza dyskiem systemowym instaluj Medka II.

  6. #1016
    Chłop
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    39
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    Nic nie pomaga wiec czekam na instalke od wina. Mam nadzieje ze za niedługo wyjdzie. Mam pytanie czy wszystkim to chodzi?

  7. #1017
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    Instalka od Wino wyjdzie, jak zmiany Mietka77 będą solidnie przetestowane, a tu nikt z tych co pobrali około 10 osób, nie raczy napisać łaskawie czy im działa.
    Wychodzi, że działa mnie i Radaxowi, kampania Full nie działa Yakamurze, inni co pobrali milczą.

  8. #1018
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 496
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    53
    Otrzymał 189 podziękowań w 121 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    Yakamura, myślisz, że instalka to jakieś cudo, co naprawia błędy? Ja wrzucę w instalkę to co mi podeśle Araven, jak są błędy to zostaną w instalce powielone.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  9. #1019
    Chłop
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    39
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    A skapnąłem sie też że Kampania Full i Light maja taki sam opis . Wino nie wiem czy instalka działa cuda ale wierze w ludzi . I nie chce by było jak w twoim opisie

  10. #1020
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    28
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DYSKUSJA MEGASUBMOD (Wino+Mietek77+Aramegil+Araven)

    Mi także nie działa, po wgraniu tych plików nic sie nie zmieniło na mapie ale gra działała, pożniej ręcznie je zamieściłem ( kilka razy to robilem i sprawdzałem czy są zmiany na mapie po odpaleniu kampani ) aż się wszystko wreszcie posuło. Jak uruchamiam kampanie full ( bo tylko to sprawdzałem bo w inną nie gram ) to Medvil napotyka problem i wywala do pulpitu. Bellum musialem usuąć bo już nie potrafiłem tego przywrócić bo chyba za dużo w plikach namieszałem.
    Dzisiaj spróbuje ponownie all zainstalować, ale już nie wiem czy nowe zmiany mietka wstawie, chyba poczekam, aż będzie to naprawdę działało albo jak będzie instalka. Szczerze, to nie wiem czemu to nie zadziałało, bo jak opisywał Araven scalałem te foldery i wymieniałem pliki a mimo to nie było zmian, map.rwm też usuwałem. Zresztą to samo miałem z tym staropolskim spolszczeniem, część opisów była nowa a część stara a zrobiłem wszystko jak było opisane i też nie mogłem się tym nacieszyć na 100%, no ale bez nowych opisów można było grać to nie wnikałem w to szczegółowo.

Strona 102 z 192 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •