Pokaż wyniki od 1 do 10 z 2024

Wątek: Islam - religia "pokoju", czy "wojny"?

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    . I taka zasadnicza różnica pomiędzy naszym średniowiecznym ciemnogrodem bez imigrantów gdzie po nocy jedynie kto mnie może zaczepić to sebix pytając czy mam kopsnąć papierosa (miasto ponad 200 tysięcy), i to tyle. Widzi się wiele osób wracających samotnie do domu bez przerażenia w oczach że zaraz jakiś Abdul ich skroi lub zgwałci.
    Jasne, w Polsce w ogóle nie ma miejsc,dzielnic gdzie po zmroku można dostać w łeb albo zostać okradzionym, a na Zachodzie Europy to ulice pustoszeją wieczorem i zostają tylko niewyżyte Abdule na każdym rogu.
    Faktem jest, że środowiska imigranckie(nie tylko muzułmańskie, w UK również Polacy) generują wysoką przestępczość(szczególnie w tych swoich dzielnicach) ale bez przesady, że powszechnie panuje aż taka atmosfera strachu.
    Polacy najczęściej mieszkają właśnie w takich dzielnicach zdominowanych przez imigrantów(bo najtaniej) stąd ich nieciekawe doświadczenia.
    Tu filmik z jednej z tych strasznych stref Szariatu w UE, dzielnica Molenbeek w Brukseli, gdzie rzekomo wg prawicy biali wstępu nie mają i nawet policja tam nie jeździ.
    https://www.youtube.com/watch?v=u7HPJqlJuzY
    Zresztą co ma wspólnego przestępczość z Islamem ? niby te gwałty,molestowanie uzasadniają tym, że kobiety są zbyt skąpo ubrane, ale poza tym ? kradzieże,rozboje,handel narkotykami......... co to ma wspólnego z Islamem ? to tylko muzułmanie się takich przestępstw dopuszczają i to jeszcze z pobudek religijnych ? polecam zainteresować się przestępczością w chrześcijańskiej Ameryce Południowej, tam to są dopiero kwiatki, nawet ISIS by się mogli dużo nauczyć od członków karteli, którzy zresztą też sobie gęby religią wycierają-tam też ścinają głowy,ćwiartują,kastrują,skalpują,palą żywcem i kręcą z tego filmiki.
    We wspomnianym obozie w Calais jest też mnóstwo imigrantów chrześcijańskich, postawili sobie tam nawet prowizoryczny kościół.
    Ostatnio edytowane przez PaskudnyPludrak ; 30-09-2016 o 22:16
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

Podobne wątki

  1. "Brak odpowiedzi" na mapie kampanii przy losowej czynności
    By sebastianeros in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 09:39
  2. [SUNTZU] Wielki Edward vo 0:2 {Sacred Band} Marcin "Łysy"
    By Rue in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-04-2012, 05:26
  3. Zasada z "nieoddawaniem" miast na "obrzeżach"
    By Mefisto7 in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 10-02-2012, 22:32
  4. Efekt "shake" kamery przy wybuchu(etc) - usuniety z Empire?
    By rafalek in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-04-2011, 07:59
  5. ERROR:"Unable to finde deadpage coords file for parsing"
    By anna223 in forum Medieval & Viking Invasion
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-02-2010, 11:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •