Pokaż wyniki od 541 do 550 z 1267

Wątek: KORWiN i KNP

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez NexaT Zobacz posta
    I co chciałeś tym pokazać? Że rzeczywiście jest aktywny w Brukseli?
    Przecież on pojechał by pokazywać absurdy, walczyć z wrogiem w jego własnym domu, a nie po to by brać pieniądze i od czasu do czasu być aktywnym. Gdzie ta realizacja jego szumnych zapowiedzi.
    I jeszcze jedno - jak status partii ma się do tego co Wy robicie?
    http://korwin-mikke.pl/strony/wolnos...zadnosc_statut
    30) Na finanse Nowa Prawica składają się wyłącznie składki, wpływy od osób prywatnych (w tym: od Senatorów i Posłów wybranych z list Nowa Prawica) i firm, zgodnie z :Ustawą o partiach politycznych - oraz z przewidzianych tą Ustawę dotacyj. Nowa Prawica domagać się będzie w Parlamencie likwidacji finansowania partyj z kieszeni podatnika.
    U mnie w mieście (Radomiu) członkowie ugrupowania zrobili wielki raban jak pokazali kto finansuje kampanie wyborcze - a był to min. prezes wodociągów miejskich. Więc jak to się ma do waszego statusu?
    Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale brak finansowania partii politycznych ze skarbu państwa sprawi, że działania partii będą nastawione na dogodzeniu tym kto je finansuje, bo one będą dawać najwięcej a nie zwykli obywatele. Jeżeli obecny system uważacie za zły, to ja jestem ciekawy co powiecie na nowy gdy wasi politycy będą siedzieć w kieszeni bogatych firm i przedsiębiorców.
    Ostatnio edytowane przez chochlik20 ; 16-10-2014 o 09:37
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  2. Użytkownicy którzy uznali post chochlik20 za przydatny:


Podobne wątki

  1. Nowa KO
    By PlanB in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 30-11-2011, 18:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •