"Najpierw cię ignorują, później..."
Zbliżają się wybory i podobnie jak przed wyborami do PE zaczyna się naśmiewanie z Korwina, później będą się śmiać z partii. Na pewno nie zabraknie tematu Hitlera, kobiet i homoseksualistów.
Telewizja powinna być bezstronna, a tutaj ewidentnie próbują ośmieszyć prawice - nieudolnie zresztą. Samo wykonanie też badziewne. (mówię o poziomie serialu, już nie zważając na tę scenę)
Nie oglądam TV od dłuższego czasu, chyba nic nie straciłem.
Już sobie wyobrażam tą gównoburzę, gdyby ktoś publicznie napluł na Komoruskiego albo Kopacz. Phi, nic nie trzeba sobie wyobrażać. Korwin wiele razy nawiązywał do osób z lewicy i zawsze był z tego niepotrzebny szum.
PS. Wipler
Przyznać się bez bicia - kto o tym słyszał?Koledze urodziło się dziecko. Pytam: chłopak czy dziewczyna? On żartuje: "wybierze samo jak dorośnie". Ten żart z "Sensu życia" Monty Pythona powstał 31 lat temu i bawił do dzisiaj, gdy stał się rzeczywistością. PO z posłami lewicy i połową PSL przyjęło konwencję, zgodnie z którą płeć nie ma charakteru biologicznego tylko kulturowy i jest kwestią... wyboru. Głosowałem przeciw.
Niedługo sprzedadzą Polskę Niemcom i nie będziemy o tym słyszeli. Wiwat PO!
Po co ta agresja w wypowiedzi. Komoruski? Kto to? I słownictwo też popraw. Reżimowy Pampa





Odpowiedz z cytatem